Gozdnica

Twoje miasto ...

ROK SZKOLNY 2013/2014 ROZPOCZĘTY !

Po dwóch miesiącach wakacji na szkolnych korytarzach znowu jest głośno. Dla uczniów to koniec lenistwa i początek ponownej pracy. W pierwszym dniu nowego roku szkolnego przyroda jednoznacznie dała nam odczuć, że wakacje są już niestety za nami.

O godz. 9.00, 2 września 20013 r. dzwonek szkolny oznajmił, iż pora zacząć uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W obu gozdnicki szkołach przybrała ona formę apelu inauguracyjnego. Zarówno Dyrektor Szkoły Podstawowej – Dorota Czajkowska, jak i Gimnazjum – Elżbieta Serwatka, powitały wszystkich obecnych i sprawnie poprowadziły apele, a następnie zaprosiły uczniów na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Życzenia wszystkiego dobrego zarówno uczniom, jak i kadrze pedagogicznej przekazał także Burmistrz Miasta - Zdzisław Płaziak. Szczególne słowa otuchy i życzeń pomyślności popłynęły do pierwszoklasistów, zarówno tych małych ze Szkoły Podstawowej jak i większych z Gimnazjum, dla których było to pierwsze spotkanie w nowym otoczeniu.

Po uśmiechniętych i opalonych buziach naszych uczniów można wnioskować, że wakacje były udane, a nastawienie do czekających obowiązków pozytywne. Wszystkim uczniom życzymy aby nowy rok szkolny był owocny w bardzo dobre oceny i wyborne samopoczucie.

P O W O D Z E N I A :)

Szkoła jako Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

Ośrodek LOWE

Projekty Unijne

pozyskane fundusze:

Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019

pozyskane środki:
edycja 2016 - 779.900,00

edycja 2017 - 439.043,00

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020)

dofinansowanie z UE: 288.263,00

Azbest

ODPAD NIEBEZPIECZNY!!!

Województwo Lubuskie

Parafia św. Wawrzyńca w Gozdnicy

www.gozdnica.parafia.info.pl

Bory Dolnośląskie

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

WFOŚiGW

WFOŚiGW